Rywalizacje sportowe strażaków w "Czerwoniaku"

Wczoraj (25.03.2017) w Zespole Szkół nr. 1 w Zambrowie odbyły się rozgrywki sportowe strażaków z terenu całego powiatu. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie na czele z panem starostą- Robertem Rosiakiem. Organizatorzy przewidzieli 3 konkurencje: piłka siatkowa, ścianka wspinaczkowa oraz przeciąganie liny. Do rywalizacji stanęło 14 drużyn w tym reprezentacja nasze jednostki. Miło jest nam poinformować, że w konkurencji ścianka wspinaczkowa zajęliśmy II miejsce oraz III miejsce w przeciąganiu liny. W siatkówce nasza drużyna znalazła się poza podium. Należy pamiętać, że samo uczestnictwo w zawodach jest wielkim sukcesem. Popularyzacja sportu i kultury fizycznej wśród strażaków jest niezwykle ważna, dlatego wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Klasyfikacje końcowe drużyn:

Piłka siatkowa:
I miejsce – OSP Szumowo
II miejsce – OSP Rutki
III miejsce – KP PSP Zambrów
IV miejsce – OSP Zbrzeźnica

Ścianka wspinaczkowa – drużynowo:
I miejsce – KP PSP Zambrów – 49,78s
II miejsce – OSP Stary Laskowiec – 53,51s