III Otwarte Mistrzostwa w tenisie stołowym Strażaków OSP

W dniu dzisiejszym (12 luty 2017) rozegrane zostały III Otwarte Mistrzostwa w tenisie stołowym Strażaków OSP Gminy Zambrów. Zawody odbyły się na hali sportowej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Osowcu. Organizatorem zawodów popularyzujących tenisa stołowego byli: Urząd Gminy Zambrów, Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP gm. Zambrów, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Osowcu. Również z naszej jednostki brali udział członkowie zajmując wysokie pozycje w klasyfikacji końcowej w danej kategorii indywidualnej. Przywieźli oni zatem 6 medali złotych, 1 srebrny i 1 brązowy. W grze deblowej nasza jednostka zajęła 2 miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wzięcia udziału w przeprowadzonych zawodach!

fot. UG Zambrów