Wigilia 2016

WIGILIA 2016

Jak co roku, zgodnie z przyjętą tradycją spotkaliśmy się na wspólnym opłatku.
Wczoraj (17.12.2016) w remizie OSP Stary Laskowiec odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Oprócz zgromadzonych osób należących do struktur OSP, mieliśmy zaszczyt gościć min.: starostę powiatu zambrowskiego Roberta Rosiaka, wójta gminy Zambrów Jarosława Kosa, zastępcę komendanta PSP w Zambrowie st.bryg. Mirosława Jasionowskiego, przedstawicieli ZOSP RP w Zambrowie, przewodniczącego zambrowskiej rady powiatu Józefa Dąbrowskiego, księdza prałata Jerzego Samsela wraz z księżmi i organistą sprawującymi posługę w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie, sołtysów okolicznych miejscowości oraz innych przedstawicieli władz i instytucji.
Zgromadzonych przywitał prezes naszej jednostki OSP- Zbigniew Mioduszewski.
Nasi strażacy, druhny i druhowie, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, zespół Laskowianki oraz przedstawiciele urzędów i organizacji wspólnie zasiedli do kolacji wigilijnej. Naturalnie nie obyło się bez składania życzeń i wspólnego kolędowania. Jest nam bardzo miło, że zarówno przedstawiciele gminy jak i powiatu do życzeń bożonarodzeniowych dołączyli także podziękowania za współpracę, nasz wysiłek wkładany w ratowanie ludzkiego życia, mienia ale też w rozwijanie działalności kulturowo-oświatowej wśród członków.