Pożar lasu w Czerwonym Borze

Dzisiaj (25.09.2016) nasz zastęp [509B23] w pełnej obsadzie brał udział w manewrach taktyczno-bojowych. Założenie- pożar na terenie kompleksu leśnego Czerwony Bór.
W ćwiczeniach brały udział także inne jednostki z terenu powiatu zambrowskiego, a ich celem było sprawdzenie stanu narzędzi i niezawodności sprzętu strażackiego, jak również pogłębienie wiedzy i umiejętności strażaków ochotników.

„Myślę, że wszystkie założenia, które były opracowane teoretycznie, zostały dzisiaj w praktyce sprawdzone. Sprzęt chyba też się sprawdził, także myślę, że ćwiczenia przebiegały sprawnie i zakończyły się sukcesem – las został uratowany. Serdecznie dziękuję druhom za udział w tych ćwiczeniach.” - podsumował Komendant Powiatowy PSP w Zambrowie st. bryg. Sławomir Skrzypkowski.