"Bezpieczny Powiat Zambrowski"- Druh Koliński najlepszym ochotnikiem roku !

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz wieloletni druh Krzysztof Koliński, a jednocześnie komendant gminny ZOSP RP w Zambrowie, otrzymał w dniu 05.06.2016 Nagrodę Starosty Zambrowskiego „Bezpieczny Powiat Zambrowski” w ramach przyznanego tytułu "Strażak-Ochotnik Roku". Wręczenie nagród odbyło się przed Kościołem pw. Ducha Świętego w Zambrowie podczas trwającego festynu parafialnego.

Druh Krzysztof Koliński, z 20 letnim doświadczeniem jako funkcjonariusz PSP oraz prawie 40 letnim jako strażak-ochotnik w naszej jednostce, cieszy się dużym uznaniem wśród wszystkich członków Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Zambrów, począwszy od młodzieżowych drużyn pożarniczych, aż po najstarsze ogniwa każdej z organizacji. Czynnie bierze udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych, służąc fachową radą wszystkim adeptom pożarnictwa. To między innymi dzięki jego inicjatywom i włożonej pracy, można powiedzieć, że jesteśmy jedną z najlepiej wyszkolonych i doposażonych jednostek w całym powiecie.