"Dzień Strażaka w OSP Stary Laskowiec"

Kolejna impreza i kolejne popołudnie spędzone w gronie rodzinnej atmosfery w ramach realizacji hasła 'Gmina-Straż-Rodzina".

Wprawdzie 4 maja już za nami, lecz my swoje święto (Dzień Strażaka) obchodziliśmy w dniu wczorajszym (07.05.2016). W ramach tego spotkania zorganizowany został mecz w piłkę nożną 'młodsi na starszych', mecz w siatkówkę, zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci, poczęstunek. Podczas tego święta mieliśmy zaszczyt gościć reprezentantów Urzędu Gminy Zambrów na czele z panem Wójtem Jarosławem Kosem, a także przedstawicieli Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zambrowie.

Takim sposobem zostało podkreślone, że Ochotnicza Straż Pożarna to nie tylko udział w akcjach, szkoleniach czy zawodach. W myśl statusu to także rozwijanie wśród członków kultury fizycznej i sportu, prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej i rozrywkowej. Dzień Strażaka, był zatem idealnym momentem na świętowanie zgodnie z powyższymi zasadami .