Dzień Strażaka.

Tegoroczny Dzień Strażaka odbył się wczoraj na boisku wiejskim w Nowym Laskowcu. Udział wzięli członkowie naszej społeczności. Przybyli także przedstawiciele Oddziału Gminnego ZOSP RP w Zambrowie w osobach: prezes dh Bogdan Pac oraz komendant dh Krzysztof Koliński.

Sprzyjająca pogoda pozwoliła na aktywne świętowanie. Nie zabrakło życzeń, poczęstunku, a przede wszystkim rodzinnej atmosfery. Potwierdzeniem tego były chociażby gry i zabawy dla dzieci, mecz piłki nożnej i siatkowej czy wspólna integracja przy muzyce. O przekąski zadbały Panie, które należą do naszych struktur. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku nasi ratownicy wyjeżdżali do akcji ponad 90 razy. Wczorajsze obchody były zatem dobrym momentem do podziękowania sobie za wspólną pracę, podsumowania osiągnięć oraz omówienia planów dalszej działalności.

Z okazji 4 maja wszystkim strażakom i sympatykom straży pożarnej składamy serdeczne życzenia!