Siatkarskie zmagania strażaków.

III Mistrzostwa Gminy Zambrów Strażaków OSP w piłce siatkowej za nami! Cieszymy się nie tyle z wygranej co z samego uczestnictwa.
Organizatorem tego turnieju był Zarząd Gminny ZOSP RP w Zambrowie na czele z prezesem Bogdanem Pac pod patronatem honorowym pana Wójta Jarosława Kos. To wydarzenie, jak podkreślił na wstępie Wójt ma na celu wyłonienie mistrzów piłki siatkowej wśród strażaków, ale także aktywne spędzenie wolnej niedzieli, bo jak wiadomo chodzi tu przede wszystkim o dobrą zabawę. Do rywalizacji stanęło 7 ekip: ze Zbrzeźnicy, Tabędza, dwie z Porytego-Jabłoń i trzy ze Starego Laskowca. Drużyny podzielono na dwie grupy. Klasyfikacja w grupach przedstawiała się następująco:
‌Grupa I:
‌1. OSP Zbrzeźnica - 6pkt
‌2. OSP S.Laskowiec 'A' - 4pkt
‌3. OSP Poryte J. 'A' - 2pkt
‌4. OSP Tabędz - 0pkt
Grupa II
1. OSP S.Laskowiec 'B' - 4pkt
2. OSP S. Laskowiec Kobiety - 2pkt
3. OSP Poryte J. 'B' - Opkt
Rywalizacja była wyrównana, wszystkim chodziło jednak o wspólną integrację i propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu. Po grupowych zmaganiach przyszedł czas na gry 'o miejsca' i tak zaszczytne VII miejsce zajęła OSP w Tabędzu. Poniżej reszta wyników:
Mecz o V miejsce: