Msza Święta w intencji strażaków.

25.11.2018.

Za nami kolejna Msza Święta w intencji strażaków w kościele pw. Św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie. Tradycją już jest, że w jedną z listopadowych niedziel strażacy zawodowi oraz ochotnicy spotykają się na wspólnej modlitwie. To dobra okazja aby podziękować Bogu za cały rok pracy na rzecz innych oraz prosić o błogosławieństwo i opiekę naszego patrona św. Floriana.

We mszy św. udział wzięły władze samorządowe powiatu zambrowskiego, Miasta Zambrów oraz gmin Zambrów, Kołaki Kościelne, Rutki i Szumowo. Obecni byli także komendanci i strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie oraz komendanci, prezesi i strażacy z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu zambrowskiego, władze powiatowe i gminne Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz rodziny strażaków.

fotorelacja: