Sukces OSP Stary Laskowiec na zawodach wojewódzkich.

9 września na stadionie miejskim w Grajewie odbyły się VI Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach wzięło udział 25 drużyn z całego podlasia, w tym 10 drużyn żeńskich oraz 15 drużyn męskich. Powiat zambrowski reprezentowały nasze dwie drużyny składające się z druhen i druhów. Cieszymy się z rewelacyjnych pozycji naszych ekip.

Tradycyjnie rozegrano pożarniczą bojówkę oraz sztafetę. Drużyna "C" kobiet w klasyfikacji generalnej zdobyła 2 miejsce zyskując tytuł wicemistrza województwa Podlaskiego natomiast drużyna "A" mężczyzn uzyskała 8 pozycję spośród 15 startujących jednostek. Ponadto drużyny uczestniczyły w ćwiczeniu musztry, które było oceniane oddzielnie. W tych zmaganiach kobiety zajęły 2 miejsce zaś drużyna męska- zaraz za podium czyli 4 pozycję.
      Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mieli jakikolwiek wkład w sukces obu drużyn oraz w organizację samego wyjazdu na zawody, a także osobom, które w tym dniu zechciały przybyć do Grajewa i kibicować naszej jednostce. Doping zasługuje na najwyższą ocenę, serdecznie dziękujemy!. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach krajowych.
Obszerna galeria znajduje się na naszym oficjalnym fanpage na facebooku.
#OSPStaryLaskowiec.

fot. mł.bryg. Adam Wysmułek