Strażacy strzelali w Czerwonym Borze

Wczoraj- 13 maja 2017 w ramach Gminnych obchodów Dnia Strażaka zorganizowano zawody strzeleckie strażaków. Spotkanie otworzył Wójt Gminy Zambrów Jarosław Kos, który złożył życzenia strażakom z okazji Dnia Świętego Floriana oraz przekazał przedstawicielom wszystkich jednostek nowy sprzęt w postaci szpadli, łopat, wideł, siekier. Oprocz Pana Wójta przybyli również Starosta Zambrowski Robert Rosiak, nowy komendant PSP w Zambrowie mł. bryg. Maciej Krajewski, radny Sejmiku Województwa Podlaskiego i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP dh Marek Komorowski oraz Prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP w Zambrowie dh Bogdan Pac.

Po zakończonych zawodach strażacy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Potem natomiast udali się na ciepły posiłek na terenie jednostki GROM. Jednak jak wszyscy stwierdzili- nie zmagania są tu najważniejsze, ale dobra zabawa i wzajemna integracja.