II Gminny Turniej Piłki Noznej Strażaków

W minioną niedzielę, 27 czerwca na boisku wiejskim w Laskowcu, odbył się II Gminny Turniej Piłki Nożnej Strażaków OSP z terenu Gminy Zambrów o Puchar Prezesa Zarządu Gminnego OSP. Honorowym patronem Turnieju był Wójt Gminy Zambrów Kazimierz Dmochowski.

W Turnieju udział wzięło 7 drużyn: OSP Stary Laskowiec, OSP Wiśniewo, OSP Poryte, OSP Zbrzeźnica, OSP Mroczki, OSP Długobórz oraz OSP Tabędz, które zostały podzielone na dwie grupy. W ramach grup mecze odbyły się wg. zasad każdy z każdym 2x10 minut. Następnie odbyły się dwa spotkania półfinałowe oraz trzy finały o V, III i I miejsce.

Po rozegraniu spotkań piłkarskich w grupach wyłoniono półfinalistów. Okazały się nimi drużyny: OSP Długopbórz, OSP Poryte, OSP Stary Laskowiec i OSP Tabędz.

Ostatecznie zwycięzcą II Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Strażaków OSP z terenu Gminy Zambrów o Puchar Prezesa Zarządu Gminnego OSP została drużyna OSP Długobórz, która w finale, po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu pokonała drużynę OSP Stary Laskowiec 2:1. W meczu o III miejsce drużyna OSP Tabędz wysoko pokonała drużynę OSP Poryte 5:1.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Zambrów Kazimierza Dmochowskiego (Prezesa Zarządu Gminnego OSP) pamiątkowe puchary.

Uczestnicy II Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Strażaków o puchar Prezesa Zarządu Gminnego OSP wyrażają słowa uznania dla organizatorów, a także serdecznie podziękowania za zaproszenie do udziału z tej wspaniałej imprezie sportowej. Podkreślali, że takie spotkanie strażaków - ochotników przyczynia się do niewątpliwie bliższego, wzajemnego poznania się, a jednocześnie pozwoli na większą integrację całej społeczności strażaków Gminy Zambrów.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki i klasyfikację

Grupa A
1. OSP Stary Laskowiec
2. OSP Poryte Jabłoń